Xiaomi USB Hata Ayıklama Nasıl Açılır?

Xiaomi USB Hata Ayıklama Nasıl Açılır?

Başlıktan anlayacağınız gibi Xiaomi USB hata ayıklama açma işleminin nasıl yapıldığını sizler için anlatmaya çalışacağım.

Xiaomi USB Hata Ayıklama özelliği telefondan nereden açılır yazı içerisinde birlikte yapacağız. Şimdi konuyu uzatmadan doğrudan yazının nasıl yapılır kısmına geçelim.

Xiaomi USB Hata Ayıklama Açma

İşlemimiz aslında çok basit birkaç adım ile hata ayıklama modunu kolayca açacağız. Şimdi benim adımlarımı takip ederek bu işlemi bende birlikte yapabilirsiniz.

  • İlk olarak yapmanız gereken Ayarlar bölümüne girmek olacak.
  • Ardından açılan ekrandan Telefon Hakkında kısmına giriş yapıyoruz.
  • Bu işlemin hemen ardından MIUI Sürümü seçeneğine Artık Bir Geliştiricisiniz yazısını görene kadar tıklamamız gerekiyor.
  • Eğer yazıyı görmüşsek son olarak Ayarlar kısmında yer alan Ek Ayarlar seçeneğinde yer alan USB Hata Ayıklama alanından USB hata ayıklama açma ve kapama bölümüne basarak istediğiniz bu işlemi yapabilirsiniz.

Xiaomi telefonlarda bu işlemin nasıl yapılacağını adım adım yapmışsanız sonuca ulaşmış olmanız gerekir. Umarım bu konu işinize yarar.

Mobil telefonlar konusuna ilginiz varsa sitede Mobil etiketini veya Teknoloji etiketine tıklayarak oradaki konulara göz atabilirsiniz.