Xiaomi Ekran Yansıtma Nasıl Yapılır Çözümü

Xiaomi Ekran Yansıtma Nasıl Yapılır Çözümü

Xiaomi telefonlarda bir çok özellik mevcut ama kullanıcılar tarafından bilinmiyor. Bu yazıda Xiaomi ekran yansıtma özelliğini öğreneceğiz.

Son zamanlarda çoğumuzun almaya tercih ettiği Xiaomi marka telefonlarda Ekran Yansıtma özelliği nasıl kullanılır onu göreceğiz.

Şimdi bu işlem nasıl yapılır birlikte adım adım yapalım ve öğrenelim.

Xiaomi Ekran Yansıtma Nasıl Yapılır?

Aslında bu telefonda bu özelliği kullanmak oldukça basit. Sadece ne yapmamız gerektiğini bilmemiz gerek. Şimdi adım adım beni takip edin.

  • İlk olarak telefonunuzun Ayarlar kısmına girin.
  • Orada yer alan ‘Bağlantı & Paylaşım‘ sekmesini giriş yapın.
  • Ardından ‘Yansıt‘ yazan yere dokunun.
  • Ondan sonra Kablosuz Ekran kullanmak için kullanımdaki Wi-Fi veya Bluetooth kullanarak açın uyarısına a basarak işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Aç dedikten sonra yapacağınız son işlem olarak telefonu hangi cihaza yansıtacaksanız onu seçmeniz gereklidir. Ekran yansıtma yapabilmek için yansıtılacak cihazın bu özelliği desteklemesi yeterli olacaktır.

Bu şekilde denediğinizde eğer bu işlemi yapamıyor ve sorununuz devam ediyorsa çözüm olarak yeni yazılım atmanız gerektiğini unutmayın.

Şu an için bu konu hakkında yazılacaklar bunlar. Eğer aklınıza takılan bir şey varsa bu konu altında yorum yapabilirsiniz, bildiğimiz bir yerden sorarrsanız en kısa zamanda cevap yazmaya çalışırım.

Mobil telefonlar konusuna ilginiz varsa sitede Mobil etiketini veya Teknoloji etiketine tıklayarak oradaki konulara göz atabilirsiniz.