WordPress: 6 Bedava SlideShow Eklentisi

WordPress: 6 Bedava SlideShow Eklentisi

Nette dolaşırken çoğu sitede gördüğünüz Dinamik İçerik galerisi, Slideshow galerilerinden birini Wordpress e nasıl ekleyeceğinizi düşünüyorsanız, doğru yerdeniz.

Bu yazımda sizlere 6 tane birbirinden güzel WordPress SlideShow eklentisini tanıtacağım. WordPress Eklentilerini biliyorsanız, bu eklentileri de kolayca yükleyip, sisteminizde kullanacağınızı biliyorsunuz demektir. Şimdi SlideShow eklentilerimizi tanıtalım;

Dynamic Content Gallery

Bu eklenti ile sitenize Son veya Featured dediğimiz özel konularımızdan oluşan bir Dinamik içerik galerisi eklememize yardımcı oluyor. Çoğu haber sitesinde bu eklenti benzeri bulunmakta.

Slideshow Gallery Pro

Bu eklenti daha çok galeri sistemleri ve ilgili linklendirmeler için yapılmış ama biraz kurcalayıp ilgili eklentinin tüm yönlerini öğrenerek, sizin işinize daha yarar bir biçime getirebilirsiniz.

NextGEN Gallery

NextGen Gallery aslında tam anlamıyla bir Foto galeri Plugin’i, kendi veritabanı, etiketleri, açıklamaları, stilleri olan bir sistemde denebilir. Dediğimiz gibi tam bir foto galeri plugin i olduğu için de içinde MonoSlide denen bir SlideShow özelliği de bulunmakta.

Page Flip Image Gallery

Bu eklentiyi özellikle Broşür ve benzeri şeyleri Net ortamında yayınlamak için kullanabilirsiniz. Bu eklenti sayesinde ziyaretçi yada müşteriniz gerçek bir derginin sayfalarını çevirir gibi sayfalar arasında gezebilir.

Cleaner Gallery

Sade tasarımı ve basit kodlamasıyla, kolay ve kullanışlı bir eklenti, eklentiyi biraz kurcaladığınızda göründüğünden daha iyi bir eklenti olduğunu ve işinize yarayabileceğini görebilirsiniz.

KPicasa Gallery

Picasa hesabınızdaki fotoğrafları WordPress sitenizde yayınlamak mı istiyorsunuz, işte bu eklenti beklentilerinizi karşılar cinsten görünüyor.

Sonuç

Birbirinden farklı özellikleri olan ve kullanışlı SlideShow ve Galeri eklentisini gördük, şimdi size içlerinden size uygun olanı seçip, sitenize entegre etmek kalıyor. Kalın Sağlıcakla.