Star Citizen Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Üye Olunur?

Star Citizen Nedir? Nasıl Oynanır? Nasıl Üye Olunur?

Bu yazıda Star citizen nedir onu öğrenip, ardından sisteme üye olup, oyunda bir kaç adım atacağız. Şimdi yazıyı okumaya başlayın.

Star Citizen nedir sorusuna yanıtlamadan önce bu oyunun Pre Alpha olduğunu bilmeniz gerekir. Yani bolca Bug’ı vardır ama oldukça da eğlencelidir.

Star Citizen Nedir?

Star Citizen , Windows üzerinde çalışmak için Cloud Imperium Games adlı firma tarafından 2011 yılında başlatılan bir oyun projesidir.

2011-2012 yılından bu yana hala geliştirilen oyun çok oyunculu uzay ticareti ve uzay savaşı simulasyonu temasını ele alıyor.

2003 yılında Freelancer isimli oyunun ruhani devamı olan oyun Star Citizen, Chris Roberts tarafından yönetiliyor.

Chris Roberts‘i çoğumuz Wing Commander isimli oyundan tanıyoruz.

Oyunun ön prodüksiyonu 2010 yılında başladı, yapım ise 2011’de başladı. Oyunun ismini 2012 yılında Kickstarter kampanyası ile 2 milyon dolar fonlanmasıyla duyduk. Çünkü bir Kickstarter projesi için bu rakam çok uçuk bir rakamdı.

Oyunu ilk olarak 2014’te final olarak çıkarıcakları duyuruldu ama şu anda içinde olduğumuz 2020 yılına gelindiğinde oyun hala Alpha sürümde devam etmekte.

İlk kez 2013 yılında Cloud Imperium Games, oyunculara piyasaya sürülmeden önce oyun özelliklerini deneyimleme fırsatı sağlamak için oyunun modüller olarak bilinen bölümlerini yayınlamaya başladı. Kalıcı Evren olarak bilinen bu modüllerin en sonuncusu, 2015 yılında pre-order yapanların test etmesi için sunuldu ve güncellemeler ile halen yapım süreci devam ediyor.

Star Citizen’ın Retail versiyonu için şu anda herhangi bir tarih verilmiyor.

Star Citizen’e Nasıl Üye Olunur? Nasıl Hesap Açılır?

Bu video ile Star Citizen oyununa giriş hakkında sorularınız varsa ona cevap bulabilirsiniz.

Star Citizen Nasıl Oynanır? Oyuna ilk Giriş Nasıl Yapılır?

Bu videoların devamını ve Canlı Yayınları Degreman Youtube kanalına abone olarak ulaşabilirsiniz. Şimdilik Kalın Sağlıcakla.