Pubg Mobile oyunu için hayatta kalmanızı kolaylaştıracak ipuçları !

Pubg Mobile oyunu için hayatta kalmanızı kolaylaştıracak ipuçları !

Şu ana kadar oyuna nasıl başlayıp, avantajı elde etmek için ne yapmanız gerektiğine odaklandınız. Ancak bu oyunun en önemli safhası : Son düellolar.

Eğer 100 kişi arasında geriye kalan son oyunculardan biri olmayı başardıysanız artık daha farklı stratejiler kullanmalı ve çok daha dikkatli olmalısınız: Oyunun bu safhasında, rakipleriniz de en az sizin kadar yetenekli ve işiniz oldukça zor. Üstelik artık herkes silah ve zırhlarını toplamış durumda. Bu konuda, mobil PUBG oyun sonunda dikkat etmeniz gereken hususlara yoğunlaşacak ve çok işinize yarayacak bazı ipuçları vereceğiz.

  • Başlangıçta olduğu gibi saldırgan bir oyun tarzı kullanırsanız, eninde sonunda pusuya yatmış bir rakibiniz tarafından oyun dışı bırakılırsınız. Gizlilik ve pusu, en çok bu aşamada önem taşıyor.
  • Bir noktadan diğerine giderken kesinlikle koşmayın ve daima siper alabileceğiniz şeylerin yakınında olduğunuzdan emin olun. Arkasına saklanabileceğiniz bir şey barındırmayan açık bir alandaysanız, ne yazık ki oyun dışı kalmak üzeresiniz
  • Gördüğünüz her ganimeti envanterinize atmaktan ve şarjörünüzü tek seferde boşaltmaktan vazgeçin. Ateş eden oyuncuların yerinin çok kolay bir şekilde tespit edilebildiğini unutmayın. Başka bir oyuncuyu görseniz bile onu indirebileceğinizden emin değilseniz çatışmaya girmeyin.
  • Etrafınızda neler olup bittiğinden daima haberdar olun ve hiçbir çatışmanın uzamasına izin vermeyin. Ne kadar uzarsa, diğer oyuncuların dikkatini o kadar çok çekersiniz ve her ikinizi de diğer oyuncular tarafından öldürülebilirsiniz.
  • Koşmayın. Daima çömelmiş halde yürüyün ve etrafınızda siper alabileceğiniz en az iki yer olduğundan emin olun.
  • Birini bulduğunuz zaman hemen ateş etmeye başlamayın. Hatta önemli bir ipucu verelim: El bombaları kullanın. Bunun nedeni, el bombalarını kullanmak için ayağa kalkmanızın gerekmemesi. Yani sizden yukarıda bulunan bir oyuncuyu bile ayağa kalkmadan, el bombaları kullanarak indirebilirsiniz
  • Köşeleri kontrol etmek için karakterinizi değil, kamerayı kullanın. Bu esnada ganimet bulsanız bile envanterinize eklemek için uğraşmayın. Gereksiz yere zaman kaybeder ve dikkat çekersiniz. Amacınız, bir hayalet olmak ve mümkün olduğu kadar sessiz bir şekilde pusuya yatmış diğer oyuncuların yerini tespit etmek.
  • İlgisel.com Keyifli oyunlar diler 🙂