Google Chrome Nedir? Web Browser İnceleme

Google Chrome Nedir? Web Browser İnceleme

Google’ın web tarayıcısı benzerlerine göre daha hızlı ve daha kullanışlı. Bu yazıda Google Chrome un özelliklerini öğreneceğiz.

Google’ın yeni ürünü Google Chrome neleri değiştirecek. Google’ın her ürettiği ürün internet kullanıcılarına bir artı sağlıyor.

Google’ın web tarayıcısı Chrome’da aynı etkiyi yaratacak gibi görünüyor.

Google, kendi duyurusunda, bu tarayıcıyı tasarlarken Apple’ın WebKit ve Mozilla’nın Firefox ürününden faydalandığını belirtiyor.

Google, bütün tarayıcılara bakmış, değerlendirmiş ve hepsinin en iyi özelliklerini bir araya getirmiş gibi görünüyor.

Google Chrome Sekmeler

Sekmeler aracılığıyla birden fazla siteye bir arada ulaşabiliyorsunuz. Bu tasarım çoğu insanın işine çok yarayacak gibi duruyor.

Gizli Sekme

Gizli sekme açtığınızda gezdiğiniz siteleri Chrome Tarayıcı kaydetmez ve bu gizli sekmeyi kapattığınızda gizli sekmeden giriş yaptığınız bütün şifrelerde birlikte kaybolur yani kaydı tutulmaz.

Güncelleme: (1.08.2019) Google Chrome bu yazı orjinal yerinde ilk yayınlandığından bu yana çok gelişti ve şu anda tarayıcı sektöründe 1 numara

Bu yazı altında yenilik olarak anlatılan özellikler insanların gereksinimlerini çok iyi şekilde karşıladı.

Zamanla diğer tarayıcılarda Chrome a benzemeye başlasa da Chrome hala ilk tercihlerden biri.

Google Chrome İndirin

Daha fazla söze gerek yok. Sizde Google Chrome’u indirerek bu deneyimi yaşayın.

Chrome İndir

NOT: Bu yazı ilk olarak 28 Temmuz 2008 tarihinde dincerdegre.com da yazıldı. Zamanla oradan ilkteknoloji.com a ve en son ilgisel.com a aktarıldı. İlgisel.com dışındaki diğer iki site admin tarafından kapatılıp projeleri bitirildi.