Euro Truck Simulator 2 multiplayer nasıl oynanır?

Euro Truck Simulator 2 multiplayer nasıl oynanır?

Ets2 multiplayer nasıl oynanır, truckersmp nasıl kurulur gibi sorulara yanıt arıyorsanız, işte doğru yerdesiniz demektir. Şimdi en kolay biçimde Ets2’nin multiplayer modu nasıl oynanır onu göreceğiz. ETS 2 Multiplayer ücretli mi? ETS 2‘de multiplayer oynamak istiyorsanız ilk yapmanız gereken oyunu steam gibi bir sistemden almanız gerekiyor. Yani Multiplayer için oyunun orjinal olması gerekiyor. Bazı sitelerde crackli […]

Ets2 multiplayer nasıl oynanır, truckersmp nasıl kurulur gibi sorulara yanıt arıyorsanız, işte doğru yerdesiniz demektir.

Şimdi en kolay biçimde Ets2’nin multiplayer modu nasıl oynanır onu göreceğiz.

ETS 2 Multiplayer ücretli mi?

ETS 2‘de multiplayer oynamak istiyorsanız ilk yapmanız gereken oyunu steam gibi bir sistemden almanız gerekiyor. Yani Multiplayer için oyunun orjinal olması gerekiyor.

Bazı sitelerde crackli de yaptım diyenlere bakmayın. Yapamazlar çünkü buna truckersmp izin vermiyor.

ETS 2 online oynamak için kaç saat gerekli?

Bazı sitelerde oyunu 2 saat oynamış olmanız gerek dese de ben yeni bir profil açarak sıfır oynanışla multiplayer a girerek oynayabildim.

TruckersMP Nasıl Kurulur?

Bunu uzun uzun yazmadım. Onun yerine bir video ile kolayca anlattım. Umarım işinize yarar.

Bu arada Degreman isimli kanala abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın. Katıl butonuna basarak Destekçi olursanız, ileride farklı sürpriz ve çekilişlere katılma hakkı da kazanabilirsiniz.

Truckersmp nasıl konuşulur?

Klavyenizden [X] tuşuna basılı tutarak – CB Radio (sesli sohbet)’i konuşabilirsiniz. Eğer bu olmamış ise [V] tuşuna basarak denemenizi öneririz.

TruckersMP ücretsiz mi?

Evet, TruckersMP ücretsiz bir multiplayer desteğidir.

ETS 2 Kirkenes Maden yolu hangi DLC?

Kirkenes Maden Yolu, ETS2 Promods mod paketinde Norveç civarında bulunmaktadır. Promods’u kurabilmek için bütün harita DLC paketlerini almış olmanız ve üstüne Promods’u kurmuş olmanız gerekir.

ETS 2 Pro mod nedir?

ProMods, hem orijinal harita üzerinde kaplama iyileştirmelerinin yapıldığı, hem de yolların daha gerçeğe yakın bir şekilde düzenlenmesini sağlayan bir pakettir. Orijinal harita üzerinde veya mevcut ETS 2 DLC’leri ile mevcut olmayan yeni yerlerin haritaya dahil edildiği bir harita eklentisidir. (Kirkenes Yolu gibi)

Euro Truck Simulator 2 oyunu kaç gb?

Bellek:4 GB RAM. Grafik:GeForce GTS 450-sınıfı veya daha iyisi. Hard Drive: 10 GB HD kullanılabilir alan gereklidir.

ETS 2 multiplayer nasıl yazı yazılır?

Truckersmp’de mesaj yazmak için [Y] tuşuna basınız. Mesajınızı yazdıktan sonra da ‘Enter’ tuşu ile mesajınızı gönderebilirsiniz.

Bir sonraki Yazıda görüşmek üzere Sağlıcakla Kalın.