Dizi Kuşağı: Lost 4. sezonda bütün hızıyla devam ediyor

Dizi Kuşağı: Lost 4. sezonda bütün hızıyla devam ediyor

Beklediğimiz dizi en sonunda 4. sezonuyla karşımızda. Uzun zamandır bu günü bekleyen Lost izleyicileri için bu çok güzel bir haber. Konusunun değişkenliği bıraktığı soru işaretleri ile Lost kendini izlettirmeye 3 sezondur devam etti ve süper bir sezon finali ile bizi bırakmıştı.

Şimdi kaldığı yerden devam ediyor. 4 sezon başlamadan önce Mobisodes & Webisodes olarakta bilinen Missing Pieces‘larda yayınlandı.

  Sezon 4 geldi çattı ve ilk bölümden önce Past, Present and Future adlı bir bölüm yayınlandı, Bu bölümde geçen sezonu kısaca hatırladık ve bizi ilk bölüme hazırladı. 31 Ocak akşamı Sezon 4 the Beginning of the End bölümüyle başladı. 1. bölümün ismi bize birşeyler anlatmak ister gibi duruyor. 4 Sezona Sonun Başlangıcı ile giriyoruz. Yazının devamını Lost’u ve Bu diziyi izlememiş kullanıcılar okumasın. Spoiler içerir.

Lost’da bildiğimiz gibi her bölümde bir karakter üzerinden anlatıyor. Bu bölüm’de de sempatik karakter Hurley “Hugo” Reyes in üzerinden hikayeyi izliyoruz. Bu kez Flash-Back yerine Flash-Forward’lar var. Kurtulduktan sonrasını görüyoruz. Hugo yu ziyarete gelen Siyahi adam gerçekten korkutucu. Tabi yeni sezona Hugo ile girmeleri de iyi bir ayrıntı. Şizofren bir karakterin gördükleri acaba doğru mu, yanlış mı sorusunu getiriyor. Yeni bölüm bazılarına yavan gelsede Lost dizisinin gidişatını yeniden değiştiriyor. Şimdiden yeni bölümü bekliyoruz.