Avuç içine göre Karakter Analizi

Avuç içine göre Karakter Analizi

Avuç içi çizgilerimiz karakterimiz hakkında ipucu veriyor mu ? Nasıl mı? İşte avuç içi çizgilerinin anlamlarını sizler için araştırdık..

1) Kalp çizginiz size duyguları ve aşkı gösterir. Eğer kalp çizginiz işaret parmağınızın altından başlıyor ise aşk dolu ilişkiler yaşamanız yüksek ihtimaldir.

2) Orta parmağınızın altından başlıyor ise, Ben merkezcil bir yapınız olduğu için aşkı görmezden geliyor olabilirisiniz.

3) Kalp çizginiz yüzük parmağınızın altından başlıyor ise, kolayca aşık oluyorsunuz demektir.

4) Uzun kalp çizgisi, tam bir aşk insanı olduğunuzu göstermekte. Kısa çizgiye sahipseniz seksi daha ön planda tutuyorsunuz demektir.

5) Kalp çizginiz yaşam çizginize değiyorsa eğer, Kalbiniz çok kolay kırılıyor demektir. Alıngan bir yapıya sahip olmanız etrafınızdakileri bunaltıyor olabilir.

6) Çizgi parmaklara doğru kavisli bir haldeys eğer, aşırı şevkatli bir insansınız demektir. Aynı şekilde, uzun ve eğimliyse duygularınızı ve hislerinizi kolayca dile getirebiliyorsunuzdur.

7 ) Kalp çizginizin ortasında bir daire varsa eğer sürekli depresyon halinde olmanız kuvvetli muhtemel.

8) Silik bir kalp çizginiz varsa eğer duygusal travmalarla dolu bir hayatınız var demektir.

9)  Yaşam çizginiz reflekslerinizi ve yaşam uzunluğunuzu göstermektedir. Baş parmağınıza yakın başlıyorsa eğer , enerjiniz yok denecek kadar az olabilir.

10) Çok eğrili bir yaşam çizginiz varsa eğer, enerjiniz etrafınızdaki herkese yeterli demektir.

11 ) Uzun ve derin bir yaşam çizgisine sahip olanlar ise, inanılmaz diri insanlardır. Hayatınız da diri olduğunuz kadar uzun olacak demektir.

12 ) Kısa ve sığ bir çizginiz varsa eğer, başkaları tarafından çok kolay kontrol edilebiliyorsunuz demektir.