2021 Abiye Modelleri Aklınızı Başınızdan Alacak

2021 Abiye Modelleri Aklınızı Başınızdan Alacak

Bu galeriyle birlikte 2021 abiye modelleri hakkında fikir sahibi olmanız için size örnekler sunacağız. Böylece modayı takip edebilirsiniz.

2021 Abiye Modelleri ile oluşturduğumuz galeriyi görmeden önce abiye’nin ne olduğunu ve bunun hakkında neler öğrenebileceğimizi kısa bir şekilde anlatmak isterim.

Abiye Nedir?

Abiye kelimesi güzel Türkçemize Fransızca’dan geçmiştir. Abiye’nin anlamı gösterişli, göz alıcı demektir. Özel gün ve gecelerde giyilen kıyafettir.

Abiye elbisenin birçok çeşidi vardır. Kısa abiye, uzun abiye, balık abiye, tesettür abiye, büyük beden abiye, nikah, nişan, kokteyl, gece, parti ve mezuniyet abiyeleri.

2021 Abiye Modelleri Galerisi

Şimdi karışık olarak oluşturduğumuz galerimize birlikte bakalım;

Bu galerideki modeller arasında taş işlemeli, sırt dekolteli rahat elbise tipi, kemer detaylı ve derin yırtmaçlı gibi elbise modelleri vardır.

2021 abiye modelleri

Abiye Elbise Türleri

Balık Abiye

Uzun abiye elbiseler içinde balık abiye modeli her zaman en gözde modellerden olmuştur. Özel davetlerde veya düğün nişan gibi organizasyonların vazgeçilmez seçimidir.

Büyük Beden Abiye

Kim demiş balık etliler abiye giyemez diye? Vücudumun şurası çok geniş, aman dikkat çekmesin, ben en iyisi dümdüz siyah pantolonumu tuniğimi giyeyim de rahat edeyim diyenlerden misiniz? Hemen sitemizi ziyaret edin ve balık etli hanımlar nasıl şık olurmuş herkese gösterin.

Nikah Elbiseleri

Evlilik teklifini aldınız, pırlanta yüzüğü taktınız ve sıra geldi nikah hazırlıklarına. Kimisi sade bir nikah töreni ile evlenmeyi tercih eder, kimisi de davullu zurnalı düğün eğlencesi ile. Son yıllarda genellikle sade törenler tercih ediliyor. O en özel gününüzde hem prenses gibi olmak hem de işte gelin bu dedirtecek elbiseyi bulmak hiç de kolay değil kızlar.

Nişan Elbiseleri

Nişan, evliliğin ilk adımı ve aynı zamanda sözdür iki kalp arasındaki. Bu seremoni için müstakbel gelin olarak tabikide siz en güzel, en şık olmalısınız. Ve çılgınlar gibi düşünmeye başlarsınız nasıl bir kıyafet seçimi yapacağınızı.

Gece Elbiseleri

Gece elbisesi deyince aklınıza ne geliyor? Benim aklıma şıkır şıkır payetli, süslemeli, altın, dore, kırmızı siyah rahat elbiseler geliyor. Gardırobunuzda sizi kurtarıcı bir parça mutlaka olmalı. Aniden akşam yemeğine davet edildiniz ve oradan da bir klüpte eğlenmeye gideceksiniz ve o ışıkların altında parlamak istiyorsanız işte tavsiyelerimiz.

Kokteyl Elbiseleri

Kokteyl organizasyonları genelde kısa süreli olur. Kısa süreli olmasına rağmen elit, kendine güvenen bir kadın imajı sergilemek önemlidir ve bu sebeple elbise seçiminize çok özen göstermelisiniz. Uzun ve minimal dekolteli sade elbiseleri şık takı ve çantalar ile kombinleyerek asil bir duruşa sahip olabilirsiniz.

Mezuniyet Elbiseleri

Lise olsun, üniversite olsun günlerce ders çalıştın, uykusuz kaldın ve o final yaklaştı. Artık mezun oluyorsun. Mezuniyet hayatta bir kez yaşanıyor ve belki de çoğu arkadaşını bir daha göremeyeceksin. Ve şimdiden o kutlamada ne giyeceğinin hayalini kurmaya başladın ve  bu hem mutlu hem de buruk vedada akıllara kazınmak istiyorsun.

Daha fazla abiye elbise modeli için abiye etiketi altındaki yazıları takip etmenizi öneririm.